UYAN Artık! Ahmakların Oyununa Gelme!..

UYAN Artık! Ahmakların Oyununa Gelme!..

Kazan, harca, tüket, ye, iç, eğlen ve başka hiçbir şey düşünme, senden istenen bu! Farkına var ve boynuna takılan zincirden kurtul artık!.. Namaz, Kur’an ve Peygamber ahlakından uzaklaşman için ; İçki, zinâ, kumar ve ahmak eğlenceleri hayatının doğal bir parçası olarak sana meşru gösterildi!..

Ahmakların oyununa gelme, kullan artık aklını ve kalbini!.. Seni ve her şeyi YARATAN’dan daha mı büyük ve zekisin ki ”ben kafama göre yaşarım” diyorsun?! Ya da sana bizim bilmediğimiz başka bir kitap mı indirildi?! Namazı, Kur’anı, ayetleri, emir ve yasakları umursamayıp yok sayanlara MEVLÂ diyor ki :

”Onlar, dinlerini bir eğlence ve oyun (konusu) edinmişlerdi ve dünya hayatı onları aldatmıştı. Onlar, bu günleriyle karşılaşmayı unuttukları ve bizim ayetlerimizi ‘yok sayarak tanımadıkları’ gibi, biz de bugün onları unutacağız.”
(A’RAF SURESİ / 51)

Lütfen uyan artık! ve kalbindeki o hiç anlam veremediğin büyük boşluğa kulak ver…


About the Author
Author

Celil Ozatamer

Comments (1)
  • Avatar

    ugur Jan 9 2012 - 11:37 Reply

    uyanmamamızı isteyen öyle büyük bir güç varki kimisine güç vererek kimisini din adına uyutuyorlar ben uyumak istemiyorum dedinmi seni tecrit ediyorlar uyanmak için güçlü imanlı olmak ALLAHIN ipine sarılmak lazım ayrık otları tarlayı sarmış kurtulması cok güc ama imkansız deyil önce kendimizden başlayalım ALLAHA yardımçımız olsun

Leave a reply

Name (required)

Website