MUCİZE !!! MARSIN YÜZEYİNDE ALLAH YAZIYORMUŞ

İnsanlar, Allah`la ilgili mucizeleri hep uzaklarda ya da uç şeylerde arıyorlar. Çoğu zaman duymuşuz veya görmüşüzdür, karpuz çekirdeğinde Allah yazıyor, bazı ağaçlarda da yine Allah yazıyor diye büyük mucize bulduklarını söylerler. Bazı balıklarda da Arapça birşeyler yazdığı görülmüştür. Allah yazısı, Arapça’da çok kolay yazıldığı için örneğin yosunlarda yanyana gelince Allah yazısı gibi birşey ortaya çıkabilir. Geçen gün gazetede okudum; Mars gezegenin yüzeyinin bir bölümünde Allah yazıyormuş. Bunlar gerçekte olabilir ama asıl olan bir gerçek var ki; Allah`ın mucizeleri heryerde ve her an karşımıza çıkabilir. Kainatın yaratılmasından, arının bal yapmasına ya da çiçeğin ölüp tekrar açmasında, kendi vücudumuzda, bulutta, yağmurda, kısacası gözümüzün gördüğü, kulağımızın duyduğu herşeyde bir mucize vardır. Mucizeleri bulmak için Mars`a gitmeye gerek yok.

Kuran`da Yusuf 105’te “Göklerde ve yerde nice mucizeler var ki, yanlarından geçerler de dönüp bakmazlar bile.” der.

Yazar : EVREN DOSTLUK

 


About the Author
Author

Dini Yazilar

Comments (2)
 • Avatar

  ugur Jun 10 2012 - 22:34 Reply

  garip müslümanın diyorlar iman ettim diyorlar bir meşhur müslüman olsa adamı göklere çıkartıyorlar kaptan kusta ikidenizin birleştiği suyun karışmadığı ayetini cebeli tarık boğazında görünçe müslüman oldum diye arapların bir sürü parasını yedi öldü hırıstıyan adetlerine göre gömüldü inançları tam olsa böyle sacmalıklara inanmazlar

 • Avatar

  Çorapsız Jun 4 2017 - 15:51 Reply

  Bu rivayetleri ortaya atanlara soruyorum. Domateste arapça ALLAH, patatesde arapça ALLAH, dağda taşta arapça ALLAH, ağacın gövdesinde arapça ALLAH, her yerde arapça ALLAH yazıyor… Öyle mi?

  Yüce ALLAH (haşa) başka bir dil bilmiyor mu? Neden hep arapça yazıyor?.. Kendinize gelin!..

Leave a reply

Name (required)

Website