Kuran Araştırmaları Grubu’na Teşekkür…

Kuran araştırmaları grubunda emek harcayan kaç kişi varsa tümüne teşekkürü borç biliyorum, hepsinden Allah razı olsun. Gerçek İslam’ı gün ışığına çıkardılar. Sürekli güzel eserler ortaya çıkarıyorlar. Ben ve benim gibi tanıdığım pek çok kişi onlardan çok şey öğrendik ve öğrenmeye devam ediyoruz. Gerçekleri öğrenmekle kalmıyor öğretmeye de çalışıyoruz. Bence bu grupla aynı dönemde yaşama hakkımız olduğu için çok şanslıyız. Nerdeyse her gün sitelerine bir kere mutlaka giriyorum. Çalışmaları gerçekten de baştan savma değil. Çok emek sarf ettikleri belli oluyor. Ben sadece kendi adıma değil onları seven herkes adına teşekkür ediyorum. İnşallah çalışmaları milyonlara ulaşacak. Bence bu grubu gerçek dini görmek isteyen tüm Müslümanlarla tanıştırmak için seferber olmalıyız.

http://www.kurandakidin.com/

http://www.youtube.com/user/kuranarastirmagrubu

http://www.mucizeler.com/

http://www.kurandakidualar.com/

http://www.diniyazilar.com/


About the Author
Author

aysu

Comments (3)
 • Avatar

  G. Feb 10 2012 - 20:36 Reply

  Sırf Kur’an-ı Kerim’e yönlendiren ve hayat ile örneklendiren birçok çalışmayı barındırdığı için teşekkürler. Güzel bu konuyu ben açmayı düşünmüştüm bugün ancak bu daha iyi olmuş hayırlısı :)

 • Avatar

  Hakan şare Jan 17 2013 - 19:55 Reply

  ALLAH razı olsun hepiniz güzel insanlarsınız hepinizin birer uyarıcı olduğnuza inanıyorum hizmetinizin bedelleri bu dünyada ödeneceğini zannetmiyorum çok sağolun sizinle tanışmak istiyorum bu şerefi bahşederseniz çok mutlu olurum cevabınızı bekliyorum

 • Avatar

  Mehmet Aug 6 2013 - 13:51 Reply

  tevbe edin Allah a iman tazeleyin …

  Rabbim herşeye kadirdir…

Leave a reply

Name (required)

Website