KURAN BİZİ YOLDAN ÇIKARMAK İÇİN Mİ İNDİ?

ey hadisi canla başla savunan insanlar. kardeşlerim diyemiyorum çünkü müslümanlar kardeştir, kendini müslüman sananlar değil.

sizce kuran neden var. bir kere bile üşenip okumadığınız anlamlarını araştırmadığınız kuran neden var.

MADEM Kİ kuran eksik, mademki herşey sünnette var, mademki kendi kendini açıklamaktan aciz, mademki bi çok mesele YOK, mademki bi çok mesele hadis ile İPTAL oldu, söylesenize kuran neden var.

ALLAH C. C kuranı cehenneme gidelim diyemi gönderdi. mademki ben kurana göre hareket edersem, eksik ve yanlış, yani cehennemi hak edecek amellerde bulunacam, neden o zaman kuran indirildi.

ana hatları ile şeriat belirtildi ayrıntıyı hadis belirtiyorsa, neden kuranda olmayanlarıda ilave ediyor. ben kurana göre süt teyzemle evlenebilirim.
AMA ALLAH BANA TUZAK KURMUŞ DEĞİL Mİ?ÇÜNKÜ ASLINDA KOSKACA Bİ HARAM BU. BUNUDA PEYGAMBERE ARTI HÜKÜM OLARAK BİLDİRMİŞ VEYA PEYGAMBER İLAVE OLARAK BELİRTMİŞ. YANİ HÜLASASI KURANDA YOKSA SÜNNETE BAK DEMEKTE KOSKOCA BİR YALANNNN.
ÇÜNKÜ KURANDA OLSADA OLMASADA ONU SÜNNETLE YA İPTAL EDİLEBİLDİĞİNİ, VEYA İLAVE HÜKÜMLER GETİRİLDİĞİNİ GÖRÜYORUZ.

100 lerce seneden beri bunları insanlara yutturmaları ama ayrı bir tebrik konusu. temellerini o kadar sağlam atmışlarki, milyarları cehenneme sürüklemişler ve sürüklüyorlar.

ALLAH AZZE VE CELLE
KURANI O KADAR ÖVÜP, EKSİKSİK GEDİKSİZ OLDUĞUNU BELİRTİP, İÇİNDE KENDİ KENDİNİ AÇILADIĞINI BELRTMİŞKEN SİZLERE GÖRE, O EKSİKSİZ VE AÇIKLANMIŞ AYETLERE UYARSAM CEHENNEMLİK OLUYORSAM ALLAH NEDEN KURANI YARATTI

HEM YARIM YAMALAK, HEM İÇİNDEKİ HÜKÜMLER İPTAL EDİLMİŞ. PEKİ ALLAH NEDEN EKSİKSİZ SÜNNETİ KORUMUYORDA, Bİ İŞE YARAMAZ KURANI KORUYOR.
ÖYLE YA, KURANI ALLAH BİZİ CEHENNEME SÜRÜKLEMEK İÇİN GÖNDERDİ.
SÜNNET OLMASAYDI ALLAHIN TUZAĞINA DÜŞECEKTİK. ÇOK SAĞOLUN ALLAHIN TUZAĞINDAN BİZİ ALLAHIN DOĞRU YOLUNU GÖSTEREREK KURTARDINIZ.

HADİSLER ULAŞMASAYDI EKSİK MEKSİK, İÇİNDEKİ EMİRLER İPTAL OLMUŞ Bİ KİTABA GÖRE YAŞAYACAKTIK. ÇOK SAĞOLUN.

BİZİ ALLAH IN ELİNDEN KURTARDIĞINIZ İÇİN ÇOK SAĞOLUN.

KURAN TAMDIR, KENDİNİ AÇIKLAMIŞTIR, HÜKÜMLERİNİ ALLAHTAN BAŞKA KİMSE İPTAL EDEMEZ, HADİSLERİN GENELİ UYDURMADIR, ALLAH AZZE VE CELLE KURANI KIYAMETE KADAR KORUYACAKTIR, VE HERŞEYİ AÇIKLAYAN VE ONDAN SORULACAĞIMIZ BİR KİTABDIR, PEYGAMBERDE KURANA GÖRE YAŞAMIŞ VE KURANA GÖRE HAKEMLİK, HAKİMLİK YAPMIŞTIR. KURANA İTAAT, PEYGAMBERE, ALLAHA İTAATTİR. PEYGAMBER İNSANLARA KURANDA BELİRTİLEN ŞEYLERİ HARAM, KURANDA BELİRTİLEN ŞEYLERİ HELAL KILMIŞTIR. ADI ÜSTÜNDE ELÇİDİR O, ALLAHIN DİNİNDE Bİ PAYI YOKTUR. ALDIĞINI İLETMİŞ VE EKSİKSİZ FAZLASIZ EN GÜZEL ŞEKİLDE UYGULAMIŞ VE ÖRNEK OLUŞTURMUŞTUR.

ALLAH IM BENİ AFFEYLE.
BU DİNSİZLERİN ELİNDEN SANA SIĞINIRIM. AMİN

Yazar : kayhan

 


About the Author
Author

Dini Yazilar

Leave a reply

Name (required)

Website