IŞİD’miyor, Görmüyor musunuz?

İslam Ülkeleri!.. Bu Dünyaya Müslümanlığı anlatacaksınız!..

 

Katliamları yaparken “ALLAH BÜYÜKTÜR” diyorlar!.. Acımasızca ve Allah’ın adıyla yapıyorlar!.. Kelleler havada uçuşuyor. Acımasızca!..

Müslüman olduklarını söylüyorlar. Allah, öldürmeyi sadece savaş halinde ve nedenlerini Kitab’ında belirtmişken, kelleler Allah’ın adıyla kopartılıyor! Acımasızca katletmeler hep Allah adıyla ve güya Allah adına! Onlarca, yüzlerce İNSAN, “IŞİD” adı verilen bu zalimler tarafından acımasızca katlediliyor!

Bütün bu yaptıklarında Allah adına hareket ettiklerini söylüyorlar!

İyi de… Allah’ın hangi kitabına, hangi emrine göre yapıyorlar bunları?

Benim üzerinde durmak istediğim asıl konu ise;

Ey Müslümanlar!  Kendilerini sadece Allah’ın  kulluğuna adayan Müslümanlarla dolu Devletler!

Ey Arap ülkeleri! Türkiye, Mısır, Cezayir, Fas, Tunus, İran, Suriye, Bangladeş, Malezya, Azebaycan, Afganistan, Pakistan, diğerleri…

Neredesiniz? Dillerinizi mi yuttunuz? “Müslümanlığın=öldürmek” olduğuna artık bütün dünya inanmaya başladı…Yoksa sizler hala olayın farkında mı değilsiniz? Müslümanlığı, “ACIMASIZCA  İNSAN KATLEDENLER” konumuna düşüren bu teröristlere daha ne kadar sessiz kalacaksınız? Müslümanlığın bu olmadığını haykırsanıza Dünyaya!..

Müslüman bir örgüt olduğunu söyleyen IŞİD’in, kendi dindaşlarını, müslümanları katletmesine sessiz kalırken, bir başka din mensuplarının müslümanları katletmesine karşı çıkmaya ne kadar hakkımız var?

Bizler, Filistin’deki, Gazze’deki Müslüman Kardeşlerimizi savunurken, onlara karşı direnirken, bizlere derlerse “sen önce kendi aynana bak!” ne diyeceğiz?

Allah’ın  dinini Dünyaya nasıl anlatacağız? İnsanları Katlederek mi?

İnanın bu satırları yazarken bile utanıyorum… Müslüman oluşumdan değil… İNSANLIĞIMDAN.

Fikret ARMAN

 


About the Author
Author

Fikret Arman

Comments (2)
Leave a reply

Name (required)

Website